O společnosti

Česká obchodní společnost Laurián s.r.o. se věnuje dovozu zboží do České republiky a prodeji zboží formou maloobchodu i velkoobchodu prostřednictvím provozování internetových obchodů (e-shopů).

Po založení v roce 2010 se společnost zabývala celým sortimentem sportovního zboží v oblasti oblečení (trička, mikiny, bundy, kalhoty, šortky, kšiltovky, ponožky) a obuvi. Postupem času se prodej vyprofiloval a zaměřil na užší specializovaný sortiment. V dalších letech byly hlavními produkty v nabídce sportovní tašky, batohy, tašky a taštičky přes rameno, kabelky a kufry. Mezi prodávané značky patřily Adidas, Nike, Puma, Umbro, Lonsdale, Reebok, Everlast, Dunlop a další.

Současnou specializaci firmy tvoří fotbalové dárky a suvenýry – licencované zboží zahraničních fotbalových klubů FC Barcelona, Real Madrid, Arsenal FC, Chelsea FC, Juventus Turín, Liverpool FC, Manchester City, Manchester United, Tottenham Hotspur, West Ham United FC a Aston Villa FC.

Společnost Laurián s.r.o, provozuje vlastní sklad v Praze Letňanech, díky kterému probíhá expedice objednaného zboží velice rychle. Všechno nabízené zboží je skutečně skladem ve vlastním skladu.

V srpnu 2014 byla otevřena kamenná prodejna na adrese Eliášova 5, Praha 6. Prodejna byla uzavřena na konci roku 2016.

Společnost Laurián s.r.o. je členem českého sdružení CZ.NIC z.s.p.o., které spravuje českou doménu .CZ.

Společnost Laurián s.r.o. je registrovaná u Úřadu na ochranu osobních údajů, číslo registrace 42214.

Sortiment společnosti Laurián s.r.o. najdete v těchto e-shopech:

  • Sportmoda.cz – kompletní nabídka fotbalových dárků, sportovní tašek, batohů, kufrů, kabelek a tašek přes rameno
  • Dárky a hračky – fotbalový fanshop
  • Fotbalové dárky – fanshop pro příznivce fotbalových klubů Chelsea, Manchester United, FC Barcelona, Real Madrid a dalších
  • Značkové sportovní tašky – batohy, sportovní tašky, kabelky a dámské tašky
Společnost Laurián s.r.o. poskytuje od roku 2017 také služby a poradenství v oblasti informačních technologií.