Nový typ doručování Zásilkovna.cz

Od 1.března 2014 rozšiřujeme na e-shopech darkyahracky.cz, fotbalove-darky.cz a znackove-sportovni-tasky.cz možnosti dopravy nově o službu Zásilkovna.cz.

Nový typ doručování Zásilkovna.cz
Nový typ doručování Zásilkovna.cz

Zásilkovna.cz doplňuje standardní možnost doručování Ćeskou poštou. V současné době provozuje Zásilkovna.cz přes 120 různých odběrných míst v České republice – obvykle jsou to malé obchody v centru města s dobrou otevírací dobou. Zákazník si tak může nechat zaslat zásilku do odběrného místa blízko například pracoviště nebo školy a vyzvednout si zásilku bez fronty v  nejvhodnějším čase.

Informace o pohybu zásilky dostává zákazník pomocí sms a mailových zpráv, každá zásilka má samozřejmě číslo, pomocí kterého lze stav zásilky zjistit na stránkách zasilkovna.cz.

Cena dopravy na odběrná místa Zásilkovna.cz v ČR je v našich e-shopech 54 Kč při platbě předem (převodem nebo kartou) nebo 66 Kč při platbě až při převzetí zásilky (cena dobírky tedy činí pouze 12 Kč a připočítává se k ceně přepravy 54 Kč).

Zásilky přes službu Zásilkovna.cz odesíláme každý druhý pracovní den. Zásilkovna.cz přepraví zásilku na odběrné místo během 1 až 3 pracovních dnů. Celková doba doručení od objednávky zboží je tedy 2 až 5 pracovních dnů.  Přes službu zásilkovna  nelze zasílat zásilky těžké (pouze do 10 kg) a ne příliš objemné (největší rozměr max. 70 cm, resp. za příplatek až 120 cm).