Volná místa – červenec 2014

V souvislosti se záměrem stěhování a otevření kamenné prodejny hledáme kandidáty / kandidátky na tato místa:

  • Prodejní asistent / asistentka pro e-shop a kamennou prodejnu
  • Brigádník/brigádnice na výpomoc při stěhování a zařizování – přelom červenec/srpen 2014

Máte-li zájem o některé místo, přečtěte si, prosím, níže uvedené informace a potom se ozvěte e-mailem na laurian@laurian.cz.

Prodejní asistent / asistentka pro e-shop a kamennou prodejnu

Náplň práce:

  • Prodej zboží v kamenném obchodě, zpracování a výdej internetových objednávek.
  • Balení zásilek a administrace internetových objednávek, telefonická a e-mailová komunikace se zákazníky.
  • Příjem zboží na sklad.

Požadujeme:

  • Schopnost komunikace se zákazníky.
  • Znalost práce s internetem, Word, Excel.
  • Samostatnost a ochotu učit se.
  • Zkušenost s prací v prodejně nebo v internetovém obchodě výhodou, ale není podmínkou.

Rozsah práce:

  • Ideálně poloviční úvazek cca 4hod./den nebo 20hod./týden, konkrétní způsob rozvržení pracovní doby po dohodě, jde o pokrytí provozní doby provozovny. Předpokládaná pracovní doba provozovny bude v pracovní dny 9:00 – 18:00.

Nabízíme:

  • Pracovní poměr zpočátku formou dohody (DPP/DPČ), následně stálý pracovní poměr.
  • Možnost flexibilní změny pracovní doby po dohodě.
  • Nekuřácké prostředí.
  • Možnost vzít si do provozovny děti, předpokládáme malý dětský koutek.
  • Vhodné i jako poloviční úvazek pro matku s dětmi nebo pro studenta/studentku.
  • Přístup do prostor není (bohužel) v tuto chvíli bezbariérový.

Nástup od srpna 2014. Lokalita Praha 6 – Dejvice, blízko metra/tram Hradčanská.

Brigádník/brigádnice na výpomoc při stěhování a zařizování – přelom červenec/srpen 2014

  • Výpomoc při inventuře, balení a vybalování zboží.
  • Výpomoc při stěhování.
  • Výpomoc při uskladňování a aranžování zboží.

  • Předpokládáme 4 až 10 hod. / den po dobu cca 5 dní, může to být i o víkendu.
  • Zájemce nemusí být přítomen v celém rozsahu, hodí se i výpomoc menší, cca 3 hod. / den.
  • Termín brigády orientačně odhadem 28. 7. – 8. 8., bude upřesněno v týdnu od 21. 7.

Brigáda formou dohody (DPP), výplata odměny po skončení práce.

Máte-li zájem o některé místo, ozvěte se e-mailem na laurian@laurian.cz.